O společnosti

O společnosti2019-04-05T08:32:22+02:00
FIRMA KLIMASTAR SERVIS s.r.o.

Kdo jsme?

Firma KLIMASTAR byla založená roku 2002 a v červnu roku 2018 přetransformována na KLIMASTAR servis s.r.o.. Svými zkušenostmi navazuje na více než půlstoletou tradici města Kolína ve výrobě a vývoji chladírenské techniky. Jádro firmy tvoří zkušení odborníci s dlouholetou praxí, kteří patří ve svém oboru k všeobecně uznávaným špičkám.

Technologie a projekty dodávané společností Klimastar servis, jsou výrobky nejvyšší kvality a jejich výrobci se v Evropě i ve světě řadí mezi nejrenomovanější. Evropská unie nám otevřela cestu k novým kontaktům a zakázkám, na které jsme se poctivě připravovali. Naše firma je dnes i v budoucnu schopna obstát v nejširší celosvětové konkurenci.

klimatizace
NAŠE SPECIALIZACE

Co vlastně děláme?

Společnost vznikla seskupením předních odborníků v chladírenské technice. Oblast naší působnosti zahrnuje veškeré průmyslové, zdravotnické aplikace, sklady, prodejny či kanceláře ale i domácnosti. Je pouze na Vás, zdali nás oslovíte, pokud potřebujete řešit problémy s chlazením, mrazením či klimatizací, popřípadě topením (tepelná čerpadla).

Firma Klimastar serivs je tou nejlepší volbou, pokud potřebujete řešit problémy s chlazením, mrazením či klimatizací. To co vám Klimastar servis doporučí je optimální volba: za své peníze dostanete maximum zkušeností zúročených technickým pokrokem, který je pro firmu právě tak důležitý jako kvalita odvedené práce.

NAŠE SPECIALIZACE

Co vlastně děláme?

Společnost vznikla seskupením předních odborníků v chladírenské technice. Oblast naší působnosti zahrnuje veškeré průmyslové, zdravotnické aplikace, sklady, prodejny či kanceláře ale i domácnosti. Je pouze na Vás, zdali nás oslovíte, pokud potřebujete řešit problémy s chlazením, mrazením či klimatizací, popřípadě topením (tepelná čerpadla, solární systémy).

Firma Klimastar je tou nejlepší volbou, pokud potřebujete řešit problémy s chlazením, mrazením či klimatizací. To co vám Klimastar doporučí je optimální volba: za své peníze dostanete maximum zkušeností zúročených technickým pokrokem, který je pro firmu právě tak důležitý jako kvalita odvedené práce.